Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

MINI John Cooper Works.

1961 m. lenktynių legenda John Cooper atskleidė klasikinio Mini potencialą lenktynių pasaulyje. Nors šis kovingas padūkėlis ir nebuvo didžiausias, greičiausias ar galingiausias, jis pagyvino lenktynių trasą dominuodamas prieš oponentus vikrumu, beveik tobula pusiausvyra, novatorišku varikliu bei ratų išdėstymu.

Geriausias mūsų MINI iki šių dienų – John Cooper Works. Visi  John Cooper Works  modeliai yra tobulai sustyguoti, su patobulintomis detalėmis ir iki 228 arklio galių varikliais tiek trasoje, tiek autostradoje jaučiasi kaip namie. 

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

Daugiau variklio galios.

John Cooper Works modeliai su iki 231 arklio galių BMW varikliais yra sukurti reikliausiems automobilių entuziastams.

Patobulintos važiavimo savybės.

John Cooper Works pasižymi patobulinta transmisija, sustiprintais stabdžiais, sportine pakaba ir daugybe aukščiausios klasės įrangos.

Išskirtiniai dizaino elementai.

John Cooper Works  MINI modeliai išsiskiria iš kitų savo kėbulo aerodinamikos sistema, išskirtiniais ratais, spalvomis ir vizualiais patobulinimais.

HIGHLIGHTS

MINI JOHN COOPER WORKS

MORE

Triduris.

MINI JCW su 231 arklio galių turbo varikliu ir lenktynių dinamika yra galingiausias MINI šiandien.

Skaitykite daugiau

Countryman ALL4.

Didesnis ir žvitresnis, turintis tokią pačią platformą kaip ir mūsų WRC ralio automobiliai, su ALL4 visų varomų ratų sistema ir 19 colių lengvojo lydinio ratlankiais.

Skaitykite daugiau

Cabrio.

Sutikite mūsų galingąjį Kabrioletą. Sportiškos 6 pavarų automatinės transmisijos dėka dviejų litrų MINI TwinPower Turbo gali pasiekti 100 km/h per stulbinančias 6,5 sekundes.

Skaitykite daugiau

Clubman ALL4.

Sujunkite kas yra geriausia abiejuose pasauliuose – sportišką lenktyninį ir praktišką šeimos automobilį – ir gausite MINI John Cooper Works Clubman. Jame yra galingiausias MINI variklis (231 AG) ir naujos kartos visų varomų ratų sistema ALL4.

Skaitykite daugiau

John Cooper Works

MINI Thrill Maximised.

John Cooper Works

Naujasis Countryman.

John Cooper Works

Naujasis Countryman.

VERSIJOS.

Slinkti iki viršaus