Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

MINI Clubman.

Šį kartą žodis MINI nereiškia kažko mažo. Jis ilgesnis ir platesnis, jame yra penkios sėdynės, šešios durelės, daugiau vietos kojoms gale ir didesnė bagažinė. MINI Clubman yra pilnaverčiam gyvenimui pritaikytas automobilis.

Registruokis bandomajam važiavimui

MINI TO GO.

MINI TO GO – paprastas ir lankstus būdas šokti į savo naują MINI. Išsirinkite Jums labiausiai tinkantį modelį ir pasiteiraukite finansavimo sąlygų artimiausioje MINI atstovybėje Lietuvoje. Gaukite ne tik palankias palūkanas, bet ir Jūsų automobilio atpirkimo sąlygas. Garantuojame itin mažas mėnesio įmokas!

GAUKITE PASIŪLYMĄ

Akcentai

Gyvenimui.

Penkios sėdynės, šešios durelės ir daugiau vietos bagažui. Dvigubos galinės durelės lengvesniam pakrovimui.

Akcentai

Britų ir vokiečių bendradarbiavimas.

Britų meistriškumas ir BMW vokiečių inžinerija užtikrina ypatingą dėmesį kiekvienai detalei.

Akcentai

Kartingas.

MINI Clubman su arčiau kampų esančiais ratais ir tobula pusiausvyra yra lyg kartingas kelyje.

HIGHLIGHTS

MINI CLUBMAN

MORE

NAUJASIS MINI Clubman

Visu greičiu.

Turbo variklių, įspūdingų įsibėgėjimo savybių ir galimybės keisti amortizatorių parametrus dėka MINI Clubman yra malonu vairuoti. Pažiūrėkite, ką Harald Thies iš MINI kalba apie galią ir kartingo pojūtį.

NAUJASIS MINI Clubman

Klasikinis MINI.

Naujasis MINI Clubman yra didesnis, išmanesnis ir malonus vairuoti. Projekto vadovas Dr. Ernst Fricke paaiškina, kas MINI Clubman daro klasikiniu MINI.

NAUJASIS MINI Clubman

Dizainas.

Aerodinamiškas, išskirtinis, erdvus, su dvejomis durelėmis gale – tobulas britų meistriškumo ir vokiečių inžinerijos derinys. Spustelėję čia, sužinosite kaip dizaino komanda sukūrė MINI Clubman.

NAUJASIS MINI Clubman

Erdvė.

Penkios sėdynės, šešerios durelės ir daug erdvės bagažui automobilį paverčia praktišku ir smagiai vairuojamu. Interjero dizaineris Oliver Sieghart kalba apie gerai apgalvotą interjerą.

NAUJASIS MINI Clubman

Garsas.

Garsas nėra tik tai, ką girdite, bet ir ką jaučiate. Jacopo Marchetti paaiškina, kaip skirtingi MINI važiavimo režimai pakeičia automobilio charakterį. Nuo važiavimo atsipalaidavus komforto režimu iki 100% MINI sporto režimu.

NAUJASIS MINI Clubman

Vizija.

Su savo naujuoju MINI Clubman MINI užkariauja naują segmentą su naujais klientų poreikiais. MINI vyriausiasis dizaineris Anders Warming paaiškino, kaip jis su savo komanda išsaugojo paveldą išlaikydami MINI unikalumą ir sukūrė naujas, anksčiau su MINI nesietas savybes.

NAUJASIS MINI Clubman

Harman Kardon Sound.

Charakteristikos.

  • Funkcinės savybės
  • Technologija
  • Saugumas
  • Dizainas

ALL4.

ALL4 visi varomi ratai užtikrina puikų valdymą ir važiavimo malonumą visose situacijose. 4x4 versija yra galima MINI Clubman Cooper S ir SD modeliams. Naujasis MINI Clubman ALL4 yra pasirengęs naujiems iššūkiams. O Jūs?

Turbo varikliai.

MINI Clubman turbo varikliuose įdiegta BMW apdovanojimų pelniusi variklio technologija.

Aštuonių pavarų automatinė.

MINI Clubman Cooper D, S ir SD aštuonių pavarų  Steptronic  transmisija yra unikali šioje klasėje. Pavarai perjungti tereikia paprasčiausiai spragtelėti svirtelę – tiesiog kaip Formulės 1 automobilyje.

Trys važiavimo režimai.

Pasirinkite Sport, Green ar Normal režimą važiavimo charakteristikoms, degalų sąnaudoms ir automobilio pusiausvyrai pakeisti.

Tobulas amortiza­vimas.

Pažangios valdymo savybės MacPherson amortizatorių ir daugiasvirtės galinės pakabos dėka.

MINI Connected.

Naujasis MINI Clubman turi naują valdymo skydelį  ir naują informacijos ir pramogų sistemą. Standartinėje įrangoje yra 6,5 colio ekranas.

Spotify ir kiti naudingi dalykai.

Susiraskite ir klausykitės savo mėgstamos muzikos iš Spotify, Pandora, TuneIn radijo ir kitų šaltinių tiesiai iš MINI Connected prietaisų skydelio.

Parkavimo asistentas.

Technologija, kuri matuoja parkavimo erdvę. Jei erdvė yra pakankamai didelė, parkavimo asistento funkcija automatiškai nukreipia Jūsų MINI į stovėjimo vietą teikdama aiškias instrukcijas, kada turite stabdyti ir važiuoti pirmyn, kol pastatysite automobilį.

Navigacija su realaus laiko eismo informacija.

Mūsų navigacijos sistema skelbia naujausią eismo informaciją realiu laiku – kad pasiektumėte savo tikslą kaip įmanoma greičiau.

Liečiamasis valdiklis, atpažįstantis Jūsų rašyseną.

Su MINI Connected XL tereikia paspausti kelis mygtukus kelionės tikslui pasirinkti ar muzikai įjungti. Kai kuriuose modeliuose tereikia paprasčiausiai perbraukti ekraną pirštų galiukais.

Elektroninis rankinis stabdys.

Atsimenate, kai anksčiau galėjote važiuoti valandas, kol pastebėdavote įjungtą rankinį stabdį? Pamirškite tai! Naujasis MINI Clubman automatiškai išjungia rankinį stabdį Jums pradėjus važiuoti.

Priekiniai LED žibintai, apšviečiantys posūkius.

Priekinių žibintų kampas automatiškai nusistato pagal greitį ir automobilio svorį. Jie taip pat reaguoja į vairo pasukimus ir apšviečia kelio vingius.

Lengvas įlipimas.

Tam, kad galėtumėte atidaryti ir užvesti savo MINI, Jums tereikia turėti raktelius savo kišenėje. Rankos užimtos krepšiais? Perbraukite koja po automobilio galu galinėms durelėms atidaryti.

Aštuonios oro pagalvės.

Dvi priekyje, dvi šonuose, dvi oro pagalvės pritvirtintos prie lubų ir dvi ties kojų keliais. Jos visos matuoja susidūrimo jėgą ir susireguliuoja taip, kad tinkamai apsaugotų Jus ir Jūsų keleivius.

Išmanioji kruizo kontrolė.

MINI Clubman kruizo kontrolė sureguliuoja jūsų greitį vingiuose ir įkalnėse. Integruota kamera užtikrina, kad atstumas iki priekyje važiuojančio automobilio išliktų pastovus.

Dinaminė stabilumo kontrolė.

Šios sistemos dėka tapsite tikru vairavimo virtuozu – ji, reguliuodama variklio galią ir aktyvuodama stabdžius, efektyviai užtikrina maksimaliausią kiekvieno rato sukibimą.

Projekcinis ekranas.

Įkvėpimo suteikė reaktyvinių lėktuvų kabinos. Svarbi informacija projektuojama ant priekinio stiklo, todėl galite neatitraukti akių nuo kelio.

Kėbulas su plieniniu rėmu.

MINI Clubman turi ypač tvirtą kėbulą. Jis pagamintas iš austenitinio plieno su nanodalelėmis tam, kad padidintų Jūsų ir Jūsų keleivių saugumą.

Suformuotas vėjo tunelyje.

MINI Clubman aptakus kėbulas iškart atpažįstamas iš savo išskirtinių oro įleidimo angų šalia ratų.

Dvivėrės galinės durelės.

Dvivėrių galinių durelių tikslas nėra vien tik suteikti MINI Clubman išskirtinumo – jos taip pat suteikia patogesnį priėjimą prie didelės bagažo erdvės. Bagažinės talpa yra 360 litrų ir ją galima išplėsti iki 1 250 litrų nulenkus galines sėdynes.

Sveiki atvykę į automobilio vidų.

Įlipę į naująjį Clubman, suprasite, kad jis šiuo metu yra didžiausias mūsų MINI. Jo salono dizainas išties puikus. Galite rinktis iš kelių raštuotų odinių apmušalų variantų.  Chesterfield  oda su deimantų formos raštu yra tik vienas iš jų.

Visada tinkamas apšvietimas.

Kokio ryškumo pageidaujate? Kokio tipo šviesos norėtumėte? Rinkitės iš dvylikos šviesų nustatymų ir 255 atspalvių.

Ar matote saulę?

Didesnis nei vieno kvadratinio metro stoglangis kiekvienam keleiviui užtikrins geresnį vaizdą nepriklausomai nuo to, kur jie sėdi.

Pritaikytas jūsų norams.

Jūs tikrai įsigysite savo svajonių Clubman. Yra daugiau nei dešimt milijonų priedų ir spalvų derinių.

Dar didesnis MINI.

Ilgesnis ir platesnis MINI, su erdve penkiems žmonėms ir didesne bagažine (1 250 litrų su nulenktomis galinėmis sėdynėmis).

VERSIJOS.

Slinkti iki viršaus