Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

MINI Cabrio.

Puikus katalizatorius išnaudoti viskam, ką gyvenimas gali pasiūlyti. Naujasis MINI kabrioletas yra didesnis ir pasižymi dar stipresniu kartingo stabilumo pojūčiu, išmanesnėmis technologijomis ir interjeru. Jis yra parengtas visiškai naujam nuotykių lygmeniui – po atviru dangumi.

Registruokitės bandomajam važiavimui

Akcentai

Nuleidžiamas stogas „trys viename“.

Kai šviečia saulė, kodėl gi ja nepasimėgavus? Naujas gaubto mechanizmas visą vaizdą leidžia išvysti vos per 15 sekundžių – net ir važiuojant. Galima rinktis įvairaus dizaino minkštą stogą, įskaitant naująjį MINI Yours Union Jack dizainą. Trys viename nuleidžiamas stogas gali būti nuleistas, pakeltas arba naudojamas kaip stoglangis, atidarius 40 cm gaiviam oro gūsiui įleisti.

Akcentai

Lietaus signalizatorius.

MINI nėra vien tik automobilis. Tai MINI. Naujajame MINI kabriolete yra įdiegtos įvairios funkcijos ir priedai, kurių nerasite niekur kitur. Naujoji lietaus signalizavimo programėlė perspės apie artėjančią audrą.  Nuleisto stogo laikmačio  funkcija skaičiuoja laiką, kurį važiuojate su nuleistu stogu. Tai iš esmės yra Jūsų geros savijautos matuoklis.

Akcentai

Turbo varikliai.

BMW TwinPower Turbo variklis MINI kabrioletui suteikia legendines valdymo savybes, sujungtas su aukščiausios klasės dinamika.

Charakteristikos.

  • Funkcinės savybės
  • Technologija
  • Saugumas
  • Dizainas

Trys važiavimo režimai.

Pasirinkite Sport, Green ar Mid režimą automobilio charakteristikoms, degalų sąnaudoms ir automobilio pusiausvyrai pakeisti.

Šešių pavarų automatinė.

MINI kabrioleto Cooper S šešių pavarų  Steptronic  transmisija yra reta šioje klasėje. Pavarai perjungti tereikia paprasčiausiai spragtelėti svirtelę – visai kaip kaip Formulės 1 automobilyje.

Dinaminė stabilumo kontrolė.

Šios sistemos dėka tapsite geresniu vairuotoju – ji, reguliuodama variklio galią ir aktyvuodama stabdžius, efektyviai užtikrina stipriausią įmanomą kiekvieno rato sukibimą.

Tobulas amortiza­vimas.

Pažangios valdymo savybės MacPherson amortizatorių ir daugiasvirtės galinės pakabos dėka.

Turbo varikliai.

MINI turbo variklių pagrindas yra pripažinta BMW konstrukcija.

MINI CONNECTED.

MINI Connected  turi naują valdymo skydelį su nauja informacijos ir pramogų sistema. Standartinėje įrangoje yra 6,5 colio ekranas.

Spotify ir kiti naudingi dalykai.

Susiraskite ir klausykitės savo mėgstamos muzikos iš Spotify, Pandora, TuneIn radijo ir kitų šaltinių tiesiai iš MINI Connected prietaisų skydelio.

Parkavimo asistentas.

Technologija, kuri matuoja parkavimo erdvę. Jei erdvė yra pakankamai didelė, parkavimo asistento funkcija automatiškai nukreipia Jūsų MINI į stovėjimo vietą teikdama aiškias instrukcijas, kada turite stabdyti ir važiuoti pirmyn, kol pastatysite automobilį.

Navigacija su realaus laiko eismo informacija.

Mūsų navigacijos sistema skelbia naujausią eismo informaciją realiu laiku – kad pasiektumėte savo tikslą kaip įmanoma greičiau.

Liečiamasis valdiklis, atpažįstantis Jūsų rašyseną.

Su  MINI Connected XL  tereikia paspausti kelis mygtukus kelionės tikslui pasirinkti ar muzikai įjungti. Kai kuriuose modeliuose tereikia paprasčiausiai perbraukti ekraną pirštų galiukais.

Priekiniai LED žibintai, apšviečiantys posūkius.

Priekinių žibintų kampas automatiškai nusistato pagal greitį ir automobilio svorį. Jie taip pat reaguoja į vairo pasukimus ir apšviečia kelio vingius.

Lietaus signaliza­torius.

MINI yra tiesiog automobilis. Tai MINI. Naujajame MINI kabriolete yra įdiegtos įvairios funkcijos ir priedai, kurių nerasite niekur kitur. Naujoji lietaus signalizavimo programėlė perspės apie artėjančią audrą. Nuleisto stogo laikmačio funkcija skaičiuoja laiką, kurį važiuojate su nuleistu stogu. Tai iš esmės yra Jūsų geros savijautos matuoklis.

Nuleisto stogo laikmatis.

Skaičiuoja laiką, kurį važiuojate su nuleistu stogu. Tai iš esmės yra Jūsų geros savijautos matuoklis.

Aktyvi apsaugos sistema apsivertimo metu.

Avarijos atveju, automatiškai per sekundės dalį aktyvuojasi apsaugos sistema, užtikrinanti visų esančiųjų automobilyje saugumą.

Išmanioji kruizo kontrolė.

Adaptyvi kruizo kontrolė padeda užtikrinti pastovų MINI automobilio greitį – net kelio vingiuose ir įkalnėse. Naudodama kamerą adaptyvios kruizo kontrolės sistema automatiškai sureguliuoja greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Žinoma, vairuotojas bet kuriuo momentu gali perimti valdymą, jei nori padidinti greitį ar stabdyti.

Projekcinis ekranas.

Įkvėpimo suteikė reaktyvinių lėktuvų kabinos. Esminė informacija projektuojama ant priekinio stiklo, todėl galite neatitraukti akių nuo kelio.

Šešios oro pagalvės.

Oro pagalvės reaguoja į susidūrimo stiprumą ir nustato prisipūtimo greitį, kad apsaugotų Jus ir Jūsų keleivius panaudodamos tiek jėgos, kiek reikia.

Pažangūs stabdžiai.

Stabdžiai pasiruošia avarinei situacijai, vos tik atleidžiate greičio pedalą. Šlapiomis sąlygomis jie patys išsidžiovina.

Stabdžių kontrolė posūkiuose.

Važiuojant staigiais posūkiais paskirsto stabdymo jėgą į visus keturis ratus ir taip padeda išlaikyti valdymą.

Kėbulas su plieniniu rėmu.

MINI turi ypač tvirtą kėbulą. Jo plieninio rėmo kėbulas yra pagerintas austenitu bei nanodalelėmis tam, kad padidintų Jūsų bei Jūsų keleivių saugumą.

Trys viename nuleidžiamas stogas.

Kai šviečia saulė, kodėl gi ja nepasimėgavus? Naujas gaubto mechanizmas visą vaizdą leidžia išvysti vos per 15 sekundžių – net ir važiuojant. Galima rinktis įvairaus dizaino minkštą stogą, įskaitant naująjį MINI Yours Union Jack dizainą. Trys viename nuleidžiamas stogas gali būti nuleistas, pakeltas arba naudojamas kaip stoglangis, atidarius 40 cm gaiviam oro gūsiui įleisti.

Stebėtinai erdvus.

MINI kabrioletas turi vietos keturiems suaugusiems keleiviams, o jo galines sėdynes galima nulenkti, jei reikia daugiau vietos bagažui. Galima sudėti 215 litrų daugiau bagažo, kai stogas nuleistas, ir 161 litrą – kai stogas pakeltas. O tai yra 25 procentais didesnė erdvė bagažui lyginant su ankstesniais modeliais.

MINI logotipo projekcija.

Visi herojai tokį turi. Papildomai įsigyjama MINI logotipo projekcijos sistema skleidžia šviesos spindulį iš vairuotojo šoninio veidrodėlio pasveikindama Jus, kai įlipate į automobilį.

Prabangos pojūtis.

Daugybę detalių turintį MINI kabrioleto saloną galima dar labiau išdailinti pasirenkant vieną iš aukščiausios kokybės apmušalų, pavyzdžiui, rudą Chesterfield odą su deimantų rašto siūlėmis.

Tinkamas apšvietimas.

Kokio ryškumo pageidaujate? Kokio tipo šviesos norėtumėte? Rinkitės iš dvylikos šviesų nustatymų ir 255 spalvų.

Pritaikyta jūsų norams.

Daugiau nei dešimt milijonų unikalių derinių – kiekvienam MINI galima sukurti Jūsų asmenybę atitinkantį dizainą.

Spragtelėji­mu perjungiami jungikliai.

Atiduodami duoklę savo lenktynių erai, mes išlaikėme šiuos savitus lenktynių įkvėptus jungiklius neapsakomą malonumą teikiančiam valdymui.

VERSIJOS.

Slinkti iki viršaus