Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

MINI SERVISAS

Oficialiuose MINI serviso padaliniuose, įsikūrusiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, atliekamos visos Jūsų automobiliui reikalingos paslaugos: techninė apžiūra, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, visų automobilio dalių remontas, techninė pagalba kelyje (galiojanti visoje Europoje) bei papildoma garantija, kuri pratęsia gamyklinę garantiją iki 3 metų.

Garantija.

Kiekvienas MINI pagamintas laikantis griežčiausių kokybės standartų – kad galėtumėte mėgautis malonumu naudoti MINI daugybę metų. Nuo 2004 m. sausio 1 d. galioja 12 metų garantija antikorozijai ir 3 metų garantija dažų apdailai.

Visam automobiliui (išskyrus xx), originalioms MINI dalims ir originaliems MINI priedams suteikiama dviejų metų garantija be ridos apribojimo.

Trumpiau tariant:

  • Nuo 2004 m. sausio 1 d. visiem MINI registruojama 12 metų garantija dėl korozijos (rūdžių). 

  • 3 metų garantija dažų apdailai

  • 2 metų naujo automobilių garantija

  • 2 metų garantija originalioms MINI dalims

  • 2 metų garantija originaliems MINI priedams

Būklės fiksavimo sistema (CBS) MINI KONCEPTAS.

Fiksuoti techninės priežiūros intervalai. Su MINI paslaugomis visiškai nesvarbu, kaip dažnai, kaip sportiškai ar kaip toli bevažiuotumėte. Tam, kad būtų nustatytas tikslus būtinosios priežiūros laikas, MINI fiksuoja keletą pagrindinių aspektų: jutiklių kontrolę (pavyzdžiui, stabdžių skysčio būklę). Naudodama surinktą informaciją MINI integruota sistema apskaičiuoja, kada reikia atlikti techninę stabdžių trinkelių, diskų ir variklio alyvos ar stabdžių skysčio apžiūrą. Pasitelkiant tokią informaciją taip pat nustatoma, kada reikia atlikti MINI remontą arba techninę apžiūrą.

Jums daugiau nebereikės rūpintis, kada keisti savo automobilio alyvą. MINI iš anksto jus apie tai informuos. Vis dėlto, jei norite stebėti su technine priežiūra susijusią informaciją, viską matysite apsukų matuoklyje arba navigacijos sistemoje esančiame patikros ekrane.

Techninės priežiūros centre galėsite visiškai atsipalaiduoti: jūsų MINI paslaugų partneris peržiūrės visus automobilio CBS duomenis, taigi žinos, kokius darbus reikia atlikti. Taigi, galėsite sutelkti visą savo dėmesį į ką nors smagaus, pavyzdžiui, planuoti kitą savojo MINI kelionę.

Atstovas

MINI MOBILIOJI PRIEŽIŪRA

Leiskitės į kitą savo kelionę saugiai.

Sustabdyti MINI reikia daugybės pastangų. Dėl visoje Europoje veikiančios MINI mobiliosios priežiūros tiesiog neįmanoma sutrukdyti MINI savininkams pasiekti savo kelionės tikslą. Jei kelyje MINI iškiltų problemų, išmaniosios mobilumo paslaugos visuomet pagelbės.

Visą parą, 365 dienas per metus. Be to, automobiliui sugedus visuomet galite skambinti MINI mobiliosioms paslaugoms. 

Susisiekite su artimiausiu MINI servisu:

Vilniuje +370 5 274 04 37
Kaune +370 37 210 503
Klaipėdoje +370 46 236 972

Slinkti iki viršaus