Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

DILEMA.

1957 metais, pokario Anglijoje Sueco krizės metu degalų kainos sparčiai augo ir daugelis pradėjo svarstyti, ar prasminga kurti didelius, degalus ryjančius automobilius.

AUTOMOBILIS SUKURTAS VISIEMS.

Įmonės direktorius, seras  Leonard Lord, aukščiausio lygio Britanijos automobilių gamintojo Morris inžinieriui Alec Issigonis iškėlė užduotį: sukurti ir pagaminti mažą ekonomišką, keturis suaugusius žmones galintį vežti automobilį, kuris būtų prieinamas kiekvienam. Iššūkis sudėti tiek daug funkcijų į tokį mažą agregatą įkvėpė kelias istorines inovacijas.

NAUJAI IŠRADO RATĄ.

Siekdamas padidinti salono erdvę, Issigonis sukūrė dvi inovacijas - perkėlė ratus arčiau kampų ir pasuko variklį šonu, kad automobilis taptų stabilesnis staigiame posūkyje ir turėtų daugiau erdvės salone. Pasaulis tokio automobilio dar nebuvo matęs. Kai 1959 m. pasirodė pirmasis Mini, visuomenė buvo kiek sutrikusi.

MIESTO MADA.

Gana greitai žmonės pradėjo pripažinti, kad MINI nėra vien tik automobilis. Unikalus klasikinio britiško stiliaus, nebrangus, nedidelis, smagumo ir vikrumo derinys tapo nepriklausomybės ir spontaniškumo simboliu septintojo dešimtmečio jaunimo kultūroje.

KULTŪRINIS FENOMENAS.

Vienas iš ryškiausių klasikinio MINI populiarumo elementų buvo tai, kaip jo užkrečianti dvasia peržengia tradicinius klasių barjerus. Nuo hipsterių ir šiuolaikinio jaunimo iki ūkininkų, nuo roko žvaigždžių ir aukštuomenės iki lenktynininkų. Visi galėjo naudotis MINI efektyvumu, smagumu ir laisve.

VIRPULĮ KELIANTIS VAŽIAVIMAS.

Greitai tapo akivaizdu, kad Issigonis, bandydamas padidinti saloną, sukūrė daug inovatyvių išdėstymo variantų, kurie padėjo MINI paversti ypatingu automobiliu. Arčiau kampų esantys ratai bylojo apie plačią kartingo tipo išvaizdą ir tikslų valdymą. Tuo tarpu šonu pasuktas variklis nukreipė svorį į priekines padangas, padėdamas užtikrinti puikią pusiausvyrą ir sukibimą.

LENKTYNININKO GIMIMAS.

Ėjo 1961-ieji metai, kai kuklus mažas keleivinis automobilis pateko į britų lenktynių legendos John Cooper rankas. Galingesnis variklis, didesni stabdžiai, keli patobulinimai ir štai - pristatytas Classic Mini Cooper 997. Taip gimė ralio demonas.

ĮVEIKĖ GIGANTUS.

Neilgai trukus, vikrusis mažasis Classic MINI pradėjo lenkti didesnius, galingesnius, bet griozdiškus to meto sedanus. Apsilankymai ant laimėtojų pakylos tapo įprasti ir reguliarūs - Mini nuolat laimėdavo tarptautines lenktynes, įskaitaint ir trejas prestižiniame Monte Karlo ralyje nuo 1964 iki 1967 m.

ASMENYBĖ.

Be atgaivą teikiančio važiavimo vairuotojams patiko, kaip MINI papildė ir juos pačius. Dinamiškas, individualus ir bekompromisis bičiulis, kuris visada pasiruošęs spontaniškiems nuotykiams.

DARBINIS ARKLYS.

1969 m. visame pasaulyje parduota daugiau nei du milijonai MINI. Buvo pristatytos pikapo ir universalo versijos, kurios buvo neįtikėtinai tvirtos – tiek lenktynėse, tiek kasdieniame naudojime. Vairuotojai žinojo, kad gali pasikliauti savuoju Mini kasdienėje rutinoje. Vairuojant MINI šypsena niekuomet nedingdavo nuo jų veido.

AMŽIAUS AUTOMOBILIS EUROPOJE .

Persikeliame į 1999 m. Daugiau nei penki milijonai Classic MINI surado savo namus visame pasaulyje ir tarptautinė 130 automobilizmo žurnalistų grupė balsavo už Mini kaip „Europos amžiaus automobilį.” Tiesą pasakius, tik Ford Model T gavo daugiau balsų pasauliniam titului laimėti.

KITA EVOLIUCIJA.

1999 m. spalio mėn. vos kelios dienos prieš tai, kai Classic MINI  išriedėjo iš gamybos linijos, Paryžiaus automobilių parodoje buvo atskleista nauja MINI koncepcija. Išskirtinis dizainas ir individualumas buvo atpažįstami iškart. Tačiau akivaizdu, kad naujasis modelis taip pat gavo ir sveiką automobilinių steroidų dozę.

DAUGIAU NEI VIEN TIK AUTOMOBILIS.

2003 m. MINI laimėjo Šiaurės Amerikos metų automobilio apdovanojimą – tiek visuomenė, tiek automobilių entuziastai negalėjo atsispirti naujajam MINI. Keliantis šypsenas ir smalsumą kur bevažiuotų – vairuotojai greitai pamatė, koks smagus gali būti MINI. Su individualiai jūsų poreikiams pritaikytu MINI sutiksite ir daugiau MINI mylėtojų ir bendraminčių savo šalyje.

KAIP VISADA NUSITEIKĘS KOVINGAI.

Kaip ir pagarsėję jo pirmtakai, visi naujieji MINI modeliai turi tą patį puikių savybių DNR. Pasibalnojusios modernias technologijas ir aistringai atsidavusios lenktynėms MINI automobilių sporto komandos vėl veržliai grįžta į trasą (arba, Pasaulio ralio čempionato ar Dakaro iššūkio atveju – į purvynus ir dykumas).

MINI KIEKVIENAM.

Nuo naujojo MINI prekybos pradžios 2002 m., apetitas MINI automobiliams išaugo kartu su MINI gamybos linijomis. Didėjančioje šeimoje atsirado ALL4 visų varomų ratų sistema, trys modeliai su daugiau sėdimų vietų, energingi dviviečiai, kabrioletas – visa tai nauja modernių technologijų ir aukštos klasės interjerų era.

ATEINANTYS 50 METŲ?

Visame pasaulyje atgimė MINI fenomenas. Tai įrodymas, kad puiki degalų ekonomija, praktiškai beribės pritaikymo individualiems poreikiams galimybės, neįtikėtinai tikslus valdymas ir neginčijamai šelmiškas charakteris yra iš tiesų amžinos vertybės. Neseniai mes pristatėme erdvų ir modernų MINI Clubman bei galingą John Cooper Works – taip parodydami, kad vis dar yra daug ribų, kurias reikia viršyti ir horizontų, kuriuos reikia pasiekti.

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškiui.

Dėkojame už registraciją.

Kažkas nepavyko. Bandykite vėliau.

Vardą įrašyti būtina.
Pavardę įrašyti būtina.
El. pašto adresą įrašyti būtina.
Būtina sutikti su nuostatomis. sąlygos

Mums svarbus Jūsų privatumas. Jūs sutinkate, kad Jūsų asmeninė informacija būtų naudojama klientų aptarnavimo tikslais, informacijos apie naujus produktus ir pasiūlymus siuntimui, ar rinkodaros tikslais. Šiuo tikslu Jūsų asmeninė informacija bus saugoma BMW grupėje ir su BMW grupe susijusiose įmonėse. Mes užtikriname, kad visa informacija yra tvarkoma laikantis galiojančių teisės aktų. Jei informacija neteisinga, prašome su mumis susisiekti. Jei turite klausimų, ar norite atšaukti savo sutikimą dėl Jūsų asmeninės informacijos naudojimo, parašykite el.paštu.

Slinkti iki viršaus