Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

Pasaulinio lygio važiavimas.

Ratų padėtis važiuojant posūkiuose ir tobulai suderintas automobilio balansas užtikrina tikrą gokarto pojūtį kelyje. Tai MINI būdingos važiavimo charakteristikos. Dėl dinaminės amortizatorių kontrolės užtikrinama, kad amortizatoriai visuomet puikiai suderinti, taigi automobilį valdyti ypač paprasta. Pasitelkiant elektronines priemones automobilio judėjimas fiksuojamas keturis šimtus kartų per sekundę, taigi amortizatoriai automatiškai pritaikomi prie konkrečių sąlygų. Ar pageidaujate dar sklandesnio ir ekonomiškesnio važiavimo? Be problemų! O galbūt norite sportiškesnio važiavimo posūkiuose? Su dinamiškesne amortizatorių kontrole viskas yra įmanoma.

Elektrinis vairo stiprintuvas.

MINI montuojamas elektrinis vairo stiprintuvas stebina ne vieną. Nesvarbu, ar parkuojatės ar dideliu greičiu važiuojate posūkyje – elektroninį valdymą nustatykite tiesiogiai, taigi savo MINI visuomet kontroliuosite. Siekiant palengvinti vairavimą stiprintuvui tiekiama elektros variklio galia. Tokiu būdu ne tik padidinamas automobilio našumas, bet ir sumažinamos degalų sąnaudos.

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškiui.

Dėkojame už registraciją.

Kažkas nepavyko. Bandykite vėliau.

Vardą įrašyti būtina.
Pavardę įrašyti būtina.
El. pašto adresą įrašyti būtina.
Būtina sutikti su nuostatomis. sąlygos

Mums svarbus Jūsų privatumas. Jūs sutinkate, kad Jūsų asmeninė informacija būtų naudojama klientų aptarnavimo tikslais, informacijos apie naujus produktus ir pasiūlymus siuntimui, ar rinkodaros tikslais. Šiuo tikslu Jūsų asmeninė informacija bus saugoma BMW grupėje ir su BMW grupe susijusiose įmonėse. Mes užtikriname, kad visa informacija yra tvarkoma laikantis galiojančių teisės aktų. Jei informacija neteisinga, prašome su mumis susisiekti. Jei turite klausimų, ar norite atšaukti savo sutikimą dėl Jūsų asmeninės informacijos naudojimo, parašykite el.paštu.

Slinkti iki viršaus