Mini logo

Senoji naršyklė.

Su nauja naršykle naudokitės internetu saugiau ir greičiau. Optimizavome MINI taip, kad jis atitiktų ateities rinkos reikalavimus. Daugiau browser-update.org 

Patarimas: Naršydami internete per išmanųjį telefoną galėsite būti tikri, kad visuomet naudojama tik pati naujausia programinė įranga.

Atnaujinti naršyklę.

Patirkite unikalų važiavimą!

Užsisakyti bandomąjį važiavimą

WHAT COLOR DO YOU CHOOSE?

NOW ALL COLORS ARE INCLUDED IN THE PRICE.*

We want your MINI to be as colorful as you are. Therefore, we have now included the colors in the price to give you even more choices for your style. So which of the up to 10-13 free colors (the number varies depending on model and engine variant) do you choose?

* Not applicable to MINI Yours colors Lapsis Luxury Blue and Rebel Green.

Erdvi krovinio zona.

MINI yra daugybė vietos jūsų bagažui. Pavyzdžiui, nulenkus sėdynes MINI Countryman bagažinės tūris siekia 1170 litrų. Be to, pakėlus jos dugne esantį dangtį bagažinė tampa dar didesnė. MINI yra pakankamai vietos visam bagažui, kurio tik galėtų prireikti kelionėje. Arba įrangai, skirtai savaitgaliui laukinėje gamtoje. Arba jūsų snieglentei ir kitiems daiktams. Arba 42 colių televizoriui ir stereo įrangai. Arba jūsų senbernarui ir jo maistui. Automobilio bagažinėje netgi gali būti integruojamas 12 voltų elektros lizdas, taigi, naudodami reikiamą adapterį, prie MINI galite prijungti net ir televizorių.

Sulankstomas ir nulenkiamas.

Ar pasiskolinote savo dėdės skersinius? Ar vyksta statybinių atramų išpardavimas? O gal įsigijote papildomos izoliacijos namo renovacijai? Be problemų! Galinę MINI sėdynę galima nulenkti santykiu 60:40. Automobilyje yra pakankamai vietos bagažui net ir tuomet, jei MINI gale sėdi keleivis.

Kokią spalvą pasirinkti?

Eksterjerui galima rinktis iš daugybės skirtingų spalvų, pradedant nuo tamsiai mėlynos ir baigiant dėmesį neabejotinai patrauksiančia sportine ryškiai oranžine. Be to, su skirtingų spalvų stogu suteiksite savo MINI autentiškumo. Unikalus dizainas – lygiai kaip ir seniau, kai lenktynių trasoje MINI atpažindavo visi.

Priedai.

Spalvą galima pasirinkti. Arba Union Jack – Didžiosios Britanijos vėliavą. Pavyzdžiui, mažus padangų vožtuvų dangtelius. Jei norite kažko išskirtinio, galite pasirinkti languotos baltos ir juodos, sidabrinės, juodos ar kt. dizaino stogą. Ir tai dar ne viskas: galite susikurti šoninius veidrodėlius, priekinius žibintus, išmetimo vamzdžius, šonines oro įleidimo angas, durelių rankenėles, stogo bėgelius, pavarų svirtį ir t. t.

Originalūs MINI priedai

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškiui.

Dėkojame už registraciją.

Kažkas nepavyko. Bandykite vėliau.

Vardą įrašyti būtina.
Pavardę įrašyti būtina.
El. pašto adresą įrašyti būtina.
Būtina sutikti su nuostatomis. sąlygos

Mums svarbus Jūsų privatumas. Jūs sutinkate, kad Jūsų asmeninė informacija būtų naudojama klientų aptarnavimo tikslais, informacijos apie naujus produktus ir pasiūlymus siuntimui, ar rinkodaros tikslais. Šiuo tikslu Jūsų asmeninė informacija bus saugoma BMW grupėje ir su BMW grupe susijusiose įmonėse. Mes užtikriname, kad visa informacija yra tvarkoma laikantis galiojančių teisės aktų. Jei informacija neteisinga, prašome su mumis susisiekti. Jei turite klausimų, ar norite atšaukti savo sutikimą dėl Jūsų asmeninės informacijos naudojimo, parašykite el.paštu.

Slinkti iki viršaus